« Prefer to view this website in ENGLISH? Please click here »


SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - BESTUUR


BESTURENDE LID:

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 874 2855
Faks: 086 615 1397
Sel: 082 820 4365
Epos: pieter@skfd.co.za

FINANSIËLE BESTUURDER:

Leoni van Greunen CA (SA)
Tel: 044 874 2855
Faks: 086 241 8403
Sel: 082 775 3853
Epos: leoni@skfd.co.za


GROEP ADMINISTRATIEWE BESTUURDER:

Annerie van der Merwe
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 516 8818
Sel: 084 688 2211
Epos: annerie@skfd.co.za


EISE BESTUURDER:

Laurika van Rensburg
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
E-pos: laurika@skfd.co.za

VERHOUDINGS BESTUURDER:

Stephan Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Sel: 076 199 6106
Epos: stephan@skfd.co.za



SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - OUDTSHOORN, St Johnstraat 152


BESTURENDE LID:

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
Sel: 082 820 4365
E-pos: pieter@skfd.co.za

VERHOUDINGS BESTUURDER:

Stephan Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Sel: 076 199 6106
E-pos: stephan@skfd.co.za




FINANSIËLE ADVISEURS:

Johann Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
Sel: 083 628 0711
E-pos: johann@skfd.co.za

Ronel Brits
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
Sel: 076 372 5852
E-pos: ronel@skfd.co.za


Pieter Straus
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 426 5941
Sel: 083 384 8504
E-pos: strausp@skfd.co.za


ADMINISTRATIEWE BESTUURDER:

Annerie van der Merwe
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 516 8818
Sel: 084 688 2211
E-pos: annerie@skfd.co.za


PORTEFEULJE ADMINISTRATEURS:

Christelle Botha
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
E-pos: christelle@skfd.co.za

Suzette Basson
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
E-pos: oudtshoorn@skfd.co.za


EISE BESTUURDER:

Laurika van Rensburg
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
E-pos: laurika@skfd.co.za

EISE ASSISTENTE:

Corné Serfontein
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
E-pos: corne@skfd.co.za




Luanel Bankse
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 423 0969
E-pos: luanel@skfd.co.za

ONTVANGS:

Heidi Spies
Tel: 044 272 7309
E-pos: admin@skfd.co.za


SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - BEAUFORT-WES, Donkinstraat 82


AREA KONSULTANT :
Elsje Nigrini
Tel: 023 414 4905 | Faks: 023 414 4907 | Sel: 082 777 1315
E-pos: beaufortwes@skfd.co.za

ADMINISTRASIE :
Jandré Du Toit
Tel: 023 414 4905
Faks: 086 273 0885
E-pos: jandre@skfd.co.za


SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - PORT ELIZABETH, West Morlandsirkel 54, Sherwood



AREA KONSULTANT :
Elize Strydom
Tel: 041 379 1601
Fax: 086 773 8155
Sel: 083 659 7799
E-pos: elize@skfd.co.za


SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - BLOEMFONTEIN, Elias Motsoalediweg 61A, Langenhoven Park



AREA KONSULTANT :
Marieke Leeuw
Sel: 073 359 5202
E-pos: marieke@skfd.co.za




SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - CRADOCK


AREA KONSULTANT :
Willie Jordaan
Sel: 079 883 5495
Faks: 086 527 8330
E-pos: willie@skfd.co.za




SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - GEORGE, Meadestraat 86



BESTURENDE LID :

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
Sel: 082 820 4365
E-pos: pieter@skfd.co.za

PORTEFEULJE ADMINISTRATEUR:

Lucia Burger
Tel: 044 874 2855
Faks: 086 764 9261
E-pos: admin.george@skfd.co.za

PORTEFEULJE ADMINISTRATEUR:

Sophia Bruwer
Tel: 044 874 2855
Faks: 086 548 1627
E-pos: sophia@skfd.co.za

PORTEFEULJE ADMINISTRATEUR:

Tania Heunis
Tel: 044 874 2855
E-pos: tania@skfd.co.za

Yolandi Bekker

PORTEFEULJE ADMINISTRATEUR:

Yolandi Bekker
Tel: 044 874 2855
Faks: 086 764 9261
E-pos: yolandi@skfd.co.za


SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - MOSSELBAAI


AREA KONSULTANT:
Suzette Lourens
Sel: 082 771 4188
E-pos: suzette@skfd.co.za



AREA KONSULTANT:
Corné Coetzee
Sel: 082 494 0341
E-pos: coetzee@skfd.co.za




SUID-KAAP FINANSIËLE DIENSTE - PLETTENBERGBAAI, Longshipsrylaan 36


AREA KONSULTANT :
Janine Wilms
Tel: 087 095 0095
Faks: 086 548 1654
Sel: 079 177 8343
E-pos: janine@skfd.co.za


AccuWeather JSE Supersport Financial Mail
Vrywaring »  ::   Copyright © 2020  ::  Suid-Kaap Finansiële Dienste  •  Site by:  WebWorX