South Cape Financial Services
« Verkies u hierdie webwerf in AFRIKAANS? Kliek asb hier »


SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - MANAGEMENT


MANAGING MEMBER:

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 874 2855
Fax: 086 615 1397
Cell: 082 820 4365
Email: pieter@skfd.co.za

FINANCIAL MANAGER:

Leoni van Greunen CA (SA)
Tel: 044 874 2855
Fax: 086 241 8403
Cell: 082 775 3853
Email: leoni@skfd.co.za


GROUP ADMINISTRATIVE MANAGER:

Annerie van der Merwe
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 516 8818
Cell: 084 688 2211
Email: annerie@skfd.co.za


CLAIMS MANAGER:

Laurika van Rensburg
Tel: 044 272 7309
Faks: 086 615 1397
Email: laurika@skfd.co.za

RELATIONSHIP MANAGER:

Stephan Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Cell: 076 199 6106
Email: stephan@skfd.co.za




SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - OUDTSHOORN, 152 St John Street


MANAGING MEMBER:

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Cell: 082 820 4365
Email: pieter@skfd.co.za

RELATIONSHIP MANAGER:

Stephan Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Cell: 076 199 6106
Email: stephan@skfd.co.za


FINANCIAL ADVISORS:

Johann Cornelissen
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Cell: 083 628 0711
Email: johann@skfd.co.za


Ronel Brits
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Cell: 076 372 5852
Email: ronel@skfd.co.za


Pieter Straus
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 426 5941
Cell: 083 384 8504
Email: strausp@skfd.co.za


ADMINISTRATIVE MANAGER:

Annerie van der Merwe
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 516 8818
Cell: 084 688 2211
Email: annerie@skfd.co.za


PORTFOLIO ADMINISTRATORS:

Christelle Botha
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Email: christelle@skfd.co.za

Suzette Basson
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Email: oudtshoorn@skfd.co.za



CLAIMS MANAGER:

Laurika van Rensburg
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Email: laurika@skfd.co.za

CLAIMS ASSISTANTS:

Corné Serfontein
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Email: corne@skfd.co.za

Luanel Bankse
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 423 0969
Email: luanel@skfd.co.za

RECEPTION:

Heidi Spies
Tel: 044 272 7309
Email: admin@skfd.co.za


SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - BEAUFORT WEST, 82 Donkin Street


AREA CONSULTANT :
Elsje Nigrini
Tel: 023 414 4905
Fax: 023 414 4907
Cell: 082 777 1315
Email: beaufortwes@skfd.co.za

ADMINISTRATION :
Jandré Du Toit
Tel: 023 414 4905
Fax: 086 273 0885
Email: jandre@skfd.co.za



SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - PORT ELIZABETH, 54 West Morland Circle, Sherwood



AREA CONSULTANT :
Elize Strydom
Tel: 041 379 1601
Fax: 086 773 8155
Email: elize@skfd.co.za


SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - BLOEMFONTEIN, 61A Elias Motsoaledi Road, Langenhoven Park


AREA CONSULTANT :
Marieke Leeuw
Cell: 073 359 5202
Email: marieke@skfd.co.za



SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - CRADOCK


AREA CONSULTANT :
Willie Jordaan
Cell: 079 883 5495
Fax: 086 527 8330
Email: willie@skfd.co.za


SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - GEORGE, 86 Meade Street


MANAGING MEMBER:

Pieter van Greunen ( B.Comm. M.B.A. )
Tel: 044 272 7309
Fax: 086 615 1397
Cell: 082 820 4365
Email: pieter@skfd.co.za

PORTFOLIO ADMINISTRATOR:

Lucia Burger
Tel: 044 874 2855
Fax: 086 764 9261
Email: admin.george@skfd.co.za

PORTFOLIO ADMINISTRATOR:

Sophia Bruwer
Tel: 044 874 2855
Fax: 086 548 1627
Email: sophia@skfd.co.za

PORTFOLIO ADMINISTRATOR:

Tania Heunis
Tel: 044 874 2855
Email: tania@skfd.co.za

Yolandi Bekker

PORTFOLIO ADMINISTRATOR:

Yolandi Bekker
Tel: 044 874 2855
Fax: 086 764 9261
Email: yolandi@skfd.co.za


SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - MOSSEL BAY


AREA CONSULTANT :
Suzette Lourens
Cell: 082 771 4188
Email: suzette@skfd.co.za



AREA CONSULTANT :
Corné Coetzee
Cell: 082 494 0341
Email: coetzee@skfd.co.za



SOUTH CAPE FINANCIAL SERVICES - PLETTENBERG BAY, 36 Longships Drive


AREA CONSULTANT :

Janine Wilms
Tel: 087 095 0095
Fax: 086 548 1654
Cell: 079 177 8343
Email: janine@skfd.co.za


AccuWeather JSE Supersport Financial Mail
Disclaimer »  ::   Copyright © 2020  ::  Suid-Kaap Finansiële Dienste  •  Site by:  WebWorX